All Products
-
Nuclear Radiation Protection
-
Nuclear Radiation Detector
-
Copper Foil Shielding
-
RF Shielded Doors
-
RF Shielded Windows
-
Radiation Protection Lead Glass
-
Non Magnetic Tool Kit
-
RF Shielded Chamber
-
Honeycomb Waveguide Air Vents
-
Conductive Adhesive Copper Tape
-
Copper Wire Mesh
-
X Ray Lead Glass
-
EMI Shielding Gasket
-
Electrically Conductive Fabric
-
Radiation Protection Door
-
Radiation Protection X Ray
-
Faraday Cage MRI
-
Copper Wire Wool
-
MRI LED Lighting
-
Non Magnetic Wheelchair
-
Non Magnetic Stretcher
-
AnasBrass honeycomb vent Looks Very Nice -
SatheeshMRI/RF doors are shining with handles, Thank you My friend.
2oz Electrodeposited Copper Foil Shielding 1320mm Width Pure
| Material: | Red Copper |
|---|---|
| Delivery Time: | 7 Working Days |
| Thickness: | 3oz 0.105mm |
99.9% Electrodeposited Copper Foil Roll Shielding 1320mm Width
| Width For Copper Foil: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Product Name: | Electrodeposited Copper Foil Shielding 1320mm Width Copper Foil Roll |
| Material: | Red Copper Foil |
3oz Conductive Shielding Tape 1320mm Wider Electrodeposited
| Thickness: | 3oz 0.105mm |
|---|---|
| Width: | 1320mm |
| Packing: | Wooden Case |
adhesive copper tape copper sheet coil copper foils for shielding
| Mqq: | 200kg |
|---|---|
| Alloy Or Not: | Non-alloy |
| Width: | 1320 |
Magnetic Faraday Cage Copper Foil Shielding Sheet High Performance
| Mqq: | 200kg |
|---|---|
| Thickness: | 0.1mm |
| Alloy Or Not: | Non-alloy |
Faraday Cage 0.5mm Ed Copper Foil Mri Shielding
| Port: | Tianjin,shanghai,shenzhen And Others |
|---|---|
| Thickness: | 0.5mm |
| Alloy Or Not: | Non-alloy |
Mri Installation Material Copper Foil Shielding Customizable For Faraday Cage
| Material: | Pure Copper |
|---|---|
| Shape: | In Roll |
| Packing: | Standard Sea-worthy Packing |
2 Oz 1290mm Conductive Copper Foil Shielding Electrodeposited Copper Strip
| Material: | Pure Copper |
|---|---|
| Thickness: | 2oz 0.07mm |
| Width: | 1320mm |
High Performance Ed 99.90% Copper Foil Sheet Pure Shielding Material
| Place Of Origin: | Beijing,China |
|---|---|
| Shape: | Coil |
| Alloy Or Not: | Non-Alloy |

